m (→Appearances) |
mNo edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
| Spider-Woman #43 | | Spider-Woman #43 | ||
| 1982, April | | 1982, April | ||
|- | |||
| New Mutants #5 | |||
| 1983, July | |||
|- | |- | ||
| New Mutants #6 | | New Mutants #6 |
m (→Appearances) |
mNo edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
| Spider-Woman #43 | | Spider-Woman #43 | ||
| 1982, April | | 1982, April | ||
|- | |||
| New Mutants #5 | |||
| 1983, July | |||
|- | |- | ||
| New Mutants #6 | | New Mutants #6 |