Sunfire: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| Sub-Mariner #52 | | Sub-Mariner #52 | ||
| 1972, August | | 1972, August | ||
|- | |||
| Sub-Mariner #53 | |||
| 1972, September | |||
|- | |- | ||
| Sub-Mariner #54 | | Sub-Mariner #54 | ||
| 1972, October | | 1972, October | ||
|- | |- | ||
| Avengers #117 | | Avengers #117 | ||
Line 28: | Line 28: | ||
| Iron Man #67 | | Iron Man #67 | ||
| 1974, April | | 1974, April | ||
|- | |||
| Iron Man #68 | |||
| 1974, June | |||
|- | |- | ||
| Iron Man #69 | | Iron Man #69 | ||
| 1974, August | | 1974, August | ||
|- | |- | ||
| Iron Man #70 | | Iron Man #70 | ||
Line 46: | Line 46: | ||
| Giant-Size X-Men #1 | | Giant-Size X-Men #1 | ||
| 1975, May | | 1975, May | ||
|- | |- | ||
| Iron Man #98 | | Iron Man #98 | ||
| 1977, May | | 1977, May | ||
|- | |- | ||
| | | Iron Man #99 | ||
| | | 1977, June | ||
|- | |- | ||
| X-Men #118 | | X-Men #118 | ||
Line 61: | Line 58: | ||
| X-Men #119 | | X-Men #119 | ||
| 1979, March | | 1979, March | ||
|- | |||
| X-Men #120 | |||
| 1979, April | |||
|- | |- | ||
| X-Men #138 | | X-Men #138 |