mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 34: | Line 34: | ||
| Uncanny X-Men #404 | | Uncanny X-Men #404 | ||
| 2002, May | | 2002, May | ||
|- | |||
| Marvel Encyclopedia #X-Men | | Marvel Encyclopedia #X-Men | ||
| 2003, March | | 2003, March |
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 34: | Line 34: | ||
| Uncanny X-Men #404 | | Uncanny X-Men #404 | ||
| 2002, May | | 2002, May | ||
|- | |||
| Marvel Encyclopedia #X-Men | | Marvel Encyclopedia #X-Men | ||
| 2003, March | | 2003, March |