11,951
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
| Spider-Woman #43 | | Spider-Woman #43 | ||
| 1982, April | | 1982, April | ||
|- | |||
| Uncanny X-Men #172 | |||
| 1983, August | |||
|- | |- | ||
| New Mutants #5 | | New Mutants #5 | ||
Line 54: | Line 58: | ||
| New Mutants #6 | | New Mutants #6 | ||
| 1983, August | | 1983, August | ||
|- | |- | ||
| Official Handbook of the Marvel Universe #10 | | Official Handbook of the Marvel Universe #10 |