11,818
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
! Air Date | ! Air Date | ||
|- | |- | ||
| S01.E01 | "Ramon" | | S01.E01 | ||
| S01.E02 | "Experience" | 30-Jan-75 |- | | "Ramon" | ||
| S01.E03 | "Snow Job" | 6-Feb-75 |- | | 23-Jan-75 | ||
| S01.E04 | "Graft" | 13-Feb-75 |- | |- | ||
| S01.E05 | "The Courtesans" | 20-Feb-75 |- | | S01.E02 | ||
| S01.E06 | "Stakeout" | 27-Feb-75 |- | | "Experience" | ||
| S01.E07 | "Bureaucrat" | 6-Mar-75 |- | | 30-Jan-75 | ||
| S01.E08 | "Ms. Cop" | 13-Mar-75 |- | |- | ||
| S01.E09 | "Vigilante" | 20-Mar-75 |- | | S01.E03 | ||
| S01.E10 | "The Guest" | 27-Mar-75 |- | | "Snow Job" | ||
| S01.E11 | "Escape Artist" | 10-Apr-75 |- | | 6-Feb-75 | ||
|- | |||
| S01.E04 | |||
| "Graft" | |||
| 13-Feb-75 | |||
|- | |||
| S01.E05 | |||
| "The Courtesans" | |||
| 20-Feb-75 | |||
|- | |||
| S01.E06 | |||
| "Stakeout" | |||
| 27-Feb-75 | |||
|- | |||
| S01.E07 | |||
| "Bureaucrat" | |||
| 6-Mar-75 | |||
|- | |||
| S01.E08 | |||
| "Ms. Cop" | |||
| 13-Mar-75 | |||
|- | |||
| S01.E09 | |||
| "Vigilante" | |||
| 20-Mar-75 | |||
|- | |||
| S01.E10 | |||
| "The Guest" | |||
| 27-Mar-75 | |||
|- | |||
| S01.E11 | |||
| "Escape Artist" | |||
| 10-Apr-75 | |||
|- | |||
| S01.E12 | "Hair" | 17-Apr-75 |- | | S01.E12 | "Hair" | 17-Apr-75 |- | ||
| S01.E13 | "The Hero" | 1-May-75 |- | | S01.E13 | "The Hero" | 1-May-75 |- |