11,818
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 138: | Line 138: | ||
| S05.E08 | "Loan Shark" | 2-Nov-78 |- | | S05.E08 | "Loan Shark" | 2-Nov-78 |- | ||
| S05.E09 | "The Vandal" | 9-Nov-78 |- | | S05.E09 | "The Vandal" | 9-Nov-78 |- | ||
| S05.E24 | "Jack Soo, a Retrospective" | 17-May-79 | | S05.E24 | ||
| "Jack Soo, a Retrospective" | |||
| 17-May-79 | |||
|- | |||
|} | |} | ||