11,822
edits
Line 74: | Line 74: | ||
| [[Sergeant Gork (Sanford and Son)]] | | [[Sergeant Gork (Sanford and Son)]] | ||
| Colonel Hiakowa | | Colonel Hiakowa | ||
|- | |||
| March 11, 1976 | |||
| [[Farewell to Manzanar (Movie) | Farewell to Manzanar]] | |||
| 1976 | |||
| TV Movie | |||
| Zenahiro | |||
|- | |- | ||
| 1976 | | 1976 |